Numara paylaşırken nelere dikkat etmeliyim?

Numara paylaşırken uymanız gereken başlıca iki kural vardır. Bunlardan ilki, "numaranın x dakikası bedava" ya da "bu numarayı aramak sadece x kuruş" diyerek yanıltıcı bilgi vermemeniz gerekir. İkinci kural ise izinsiz toplu SMS atmamak. Yasalarca yasak olduğundan bu numaraların tespiti halinde hesabınız silinecektir.
Read More

Hesabım neden kısıtlandı?

AratKazan.net'e üye olup, numara aldıktan sonra numaralar ile ilgili tüm sorumluluklar size aittir. Bu numaraların kural dışı paylaşımı halinde, hesabınız kapatılır ve ödemeniz iptal edilir. Kural dışı paylaşımlar: Tanıtım yazısında :" Her yöne dakikalar geçerli.", "Aramanın dakikası 10 kuruş.", "Aramanın ilk 10 dakikası bedava." gibi paylaşımlar kural dışıdır. Buraya ek olarak: size ait numarayı sizden başka biri "bedava" şeklinde ya da kural dışı şekilde paylaşırsa da bundan siz sorumlu olursunuz. Bu tür paylaşımlarda da hesabınız kısıtlanır.
Read More

Kazancımı nasıl artırabilirim?

AratKazan.net mobil hizmet uygulaması olan Kalbim24.net uygulamasını, indirip her kurulum icin 5 TL ve yuklenen her kontor icin %30 komisyon ile uzun süre boyunca yüksek gelir elde edebilirsiniz. Detayli bilgi icin, bizimle iletisime gecebilirisiniz:Hemen Kalbim24.net Android Uygulamasini Indirmek icin Tiklayin!    
Read More